Startside
Auksjoner
Kjøpe & selge
Budgivning
Historie
Kontakt
Katalognr.: 99
Auksjon: 29.08.2009
KIHLE, HARALD: Møte -71, lito. 110/150, 35x46 cm. Fullsign. og datert nth.
Prisantydning: ( 6000 - 8000)
Solgt for: 4200
Klikk på bilde for å se et større bilde