Eek auksjon - Logo
Katalognr.: 86
Auksjon: 24.10.2009

JUELL, TORE (f. 1942): Landskap m/stenbrudd -69, opl, 55x80 cm. Sign. og datert nth.

Prisantydning: ( 2000 - 3000)

Solgt for: 2000

Klikk på bilde for å se et større bilde