Startside
Auksjoner
Kjøpe & selge
Budgivning
Historie
Kontakt
Katalognr.: 86
Auksjon: 24.10.2009
JUELL, TORE (f. 1942): Landskap m/stenbrudd -69, opl, 55x80 cm. Sign. og datert nth.
Prisantydning: ( 2000 - 3000)
Solgt for: 2000
Klikk på bilde for å se et større bilde