Eek auksjon - Logo
Katalognr.: 115
Auksjon: 12.12.2009

FRITZVOLD, REIDAR (1920-1998): Etter regn, Telemark -75, lito. 114/150, 50x71 cm. Fullsign. og datert nth.

Prisantydning: ( 1500 - 2000)

Solgt for: 1600

Klikk på bilde for å se et større bilde