Startside
Auksjoner
Kjøpe & selge
Budgivning
Historie
Kontakt
Katalognr.: 115
Auksjon: 12.12.2009
FRITZVOLD, REIDAR (1920-1998): Etter regn, Telemark -75, lito. 114/150, 50x71 cm. Fullsign. og datert nth.
Prisantydning: ( 1500 - 2000)
Solgt for: 1600
Klikk på bilde for å se et større bilde