THORVALD LUND HANSEN. Hamnmotiv. Olja på pannå.

Auktionen är avslutad, men kanske gillar du följande föremål?

Bilder

40377. THORVALD LUND HANSEN. Hamnmotiv. Olja på pannå.

70x100 cm.

Skador, deformering.

Följerätt

Ja

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Budgivning

Har du något liknande att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering!

70x100 cm.

Skador, deformering.

Följerätt

Ja

Detaljer

Antal besök: 2 492