Startside
Auksjoner
Kjøpe & selge
Budgivning
Historie
Kontakt
Katalognr.: 106
Auksjon: 24.10.2009
SØRENSEN, HENRIK (1882-1962): Trøst 1957, lito. unr. 44x28 cm. Fullsign. og datert nth. Dedikasjon.
Prisantydning: ( 800 - 1200)
Solgt for: 850
Klikk på bilde for å se et større bilde