Startside
Auksjoner
Kjøpe & selge
Budgivning
Historie
Kontakt
Katalognr.: 93
Auksjon: 05.06.2010
JUELL, TORE (f. 1942): Hest -67, opl, 134x99 cm. Sign. og datert nth.
Prisantydning: ( 6000 - 7000)
Klikk på bilde for å se et større bilde