Startside
Auksjoner
Kjøpe & selge
Budgivning
Historie
Kontakt
Katalognr.: 125
Auksjon: 19.10.2019
JUELL, TORE(F. 1942): Landskap, akvarell. 29x39 cm., sign. nth.
Prisantydning: ( 1000 - 1500)
Solgt for: 1100
Klikk på bilde for å se et større bilde