Ekeland, Arne(1908-1994)
Familie
Litografi
47x28
Signert nede t.h.: Arne Ekeland
Nummerert nede t.v.: 50/110
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 200
Litografi
47x28
Nummerert nede t.v.: 50/110
Vurdering