Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Between 1972

Hyalografi, lysmål
58x47
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72.

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Hyalografi 10/300

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 5 500