Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Komposisjon
Litografi
Arket: 48,5x37 Motivet: 36,5x28
Signert i stenen nede t.h.: Eikaas
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 75/325.
Bok av Ludvig Eikaas: "Ludvig Innenfor sirkelen", Oslo 1983 medfølger.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 000