Onsager, Søren(1878-1946)
Atelierinteriør med modell 1936
Olje på lerret
58x56
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager 36
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 15 000–20 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 12 000