Jørgensen, Knut(1937-1991)
Komposisjon med figurer 1975
Akvarell på papir
Lysmål: 22x29,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1975
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 4 200
Akvarell på papir
Lysmål: 22x29,5
Vurdering
NOK 3 000–5 000