Kihle, Harald(1905-1997)
Hesteleik
Litografi, lysmål
41x52
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Nummerert nede t.v.: 35/180
Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 8 000–10 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 8 500
Litografi, lysmål
41x52
Nummerert nede t.v.: 35/180
Vurdering
NOK 8 000–10 000