Juell, Tore(1942-)
Vinterlandskap
Olje på lerret
102x135
Signert nede t.v.: T. Juell
Signert og påtegnet Kragerø på baksiden, på blindrammen.
Utstilt:
? kat.nr. 41.
Vurdering
NOK 30 000–40 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000 med forbehold