Juell, Tore(1942-)
Vintermorgen
Olje på plate
72x122
Signert nede t.v.: T. Juell
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 15 000–20 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på plate
72x122
Signert nede t.v.: T. Juell
Vurdering
NOK 15 000–20 000