Juell, Tore(1942-)
Steinknauser dekket av sne
Olje på plate
80x99
Signert nede t.h.: T. Juell
Vurdering
NOK 6 000–8 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
80x99
Signert nede t.h.: T. Juell
Vurdering
NOK 6 000–8 000