Widerberg, Frans(1934-2017)
Fallende, svevende, stjerner
Litografi, lysmål
49x62
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 56/165. Fra 1976. Ø. Pedersen: Frans Widerberg Grafikk 1954-1990, kat.nr. 170.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500