Juell, Tore(1942-)
Aften på Jomfruland
Olje på plate
40x61
Signert nede t.v.: T. Juell
Påtegnet med tittel på baksiden, på rammen.
Vurdering
NOK 5 000–7 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
40x61
Signert nede t.v.: T. Juell
Vurdering
NOK 5 000–7 000