Bolling, Svein(1948-)
Akt med glass
Litografi, lysmål
60x40
Signert nede t.h.: Bolling
Nummerert nede t.v.: 54-80.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 2 500
Litografi, lysmål
60x40
Signert nede t.h.: Bolling
Nummerert nede t.v.: 54-80.
Vurdering
NOK 3 000–4 000