Hol, Dag(1951-)
Ettermiddag
Litografi, lysmål
30x52
Signert nede t.h.: Dag Hol
Nummerert nede t.v.: 44/220. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 2 000–3 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 000
Litografi, lysmål
30x52
Signert nede t.h.: Dag Hol
Vurdering
NOK 2 000–3 000