Bolling, Svein(1948-)
Kvinne
Litografi, lysmål
60x40
Signert nede t.h.: Bolling
Nummerert nede t.v.: 54-80.
Vurdering
NOK 4 000–6 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000
Litografi, lysmål
60x40
Signert nede t.h.: Bolling
Nummerert nede t.v.: 54-80.
Vurdering
NOK 4 000–6 000