Hol, Dag(1951-)
Jæren
Litografi
55x70
Signert nede t.h.: Dag Hol
Nummerert nede t.v.: 50/300. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 2 500
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 250
Litografi
55x70
Signert nede t.h.: Dag Hol
Vurdering
NOK 2 500