Harr, Karl-Erik(1940-)
Hamarøyskaftet
Olje på lerret
110x120
Signert nede t.h.: KE Harr
Signert, datert 1980-81 og påtegnet med tittel, dedikasjon, samt: Motiv Hamarøy i Nordland, på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 50 000–70 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 64 000