Moe, Terje(1943-2004)
Akershus I
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: T Moe
Påtegnet med tittel og datert -96 på baksiden, på blindrammen.
Utstilt:
Galleri Haaken 1997.
Vurdering
NOK 15 000–20 000
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Usolgt
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: T Moe
Galleri Haaken 1997.
Vurdering
NOK 15 000–20 000