Kolstø, Fredrik(1860-1945)
Aftenstemning
Olje på lerret
72x63
Signert nede t.v.: Fredrik Kolstø.
Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen.
Vurdering
NOK 60 000–80 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Usolgt
Olje på lerret
72x63
Vurdering
NOK 60 000–80 000