Egedius, Halfdan(1877-1899)
Spillemand og tremandsdans 1895
Blyant og tusj på papir, lysmål
14x16
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: H. Egedius Bö, juli -9 1895
Påtegnet på baksiden av platen: "Spillemand og tremandsdans ifølge boken om kunstneren utgitt på Gyldendal 1914. Side 82".
Vurdering
NOK 20 000–30 000
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000