Kolstø, Fredrik(1860-1945)
Fiskere i vinterlandskap
Olje på lerret
66x83
Signert nede t.h.: FK.
Vurdering
NOK 40 000–60 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 74 000
Olje på lerret
66x83
Signert nede t.h.: FK.
Vurdering
NOK 40 000–60 000