Juell, Tore(1942-)
Vinterbilde 2
Olje på plate
81x100
Signert nede t.v.: T. Juell
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 20 000–30 000
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Usolgt
Olje på plate
81x100
Signert nede t.v.: T. Juell
Vurdering
NOK 20 000–30 000