Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Jan Van Huysums blomsterstykke 1973
Olje på plate
150x120
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 1973
Utstilt:
Kunstnernes Hus, Statens kunstutstilling, Oslo 1973, kat.nr. 53.
Vurdering
NOK 100 000–150 000
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 75 000