Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Impresjon av gresk ikon, Athen 1982
Olje og bladgull på lerret
35x30
Signert og datert oppe t.h.: Anne Knoff 82
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
NOK 6 000–8 000
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000