Tillbaka till katalog

Harald Kihle färglitografi

Harald Kihle färglitografi
Harald Kihle färglitografi
Harald Kihle färglitografi
Harald Kihle färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KIHLE, Harald (1905-1997): Man med häst, signerad och numrerad Harald Kihle 242/350, färglitografi, 44x54 cm

Fläckar och gulnader

Auktionsnummer:

164890

Datum:

2013-01-02