Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AULIE, Reidar (Norge, 1904-1977): Man till häst i landskap, signerad Reidar Aulie, färglitografi, 47x55 cm
Auktionsnummer:
170222
Datum:
2013-02-18
Har du ett liknande föremål att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering här