Tillbaka till katalog

Reidar Aulie färglitografi

Reidar Aulie färglitografi
Reidar Aulie färglitografi
Reidar Aulie färglitografi
Reidar Aulie färglitografi
Reidar Aulie färglitografi
Reidar Aulie färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AULIE, Reidar (Norge, 1904-1977): Man till häst i landskap, signerad Reidar Aulie, färglitografi, 47x55 cm

Auktionsnummer:

170222

Datum:

2013-02-18