Tillbaka till katalog

Reidar Aulie oljemålning

Reidar Aulie oljemålning
Reidar Aulie oljemålning
Reidar Aulie oljemålning
Reidar Aulie oljemålning
Reidar Aulie oljemålning
Reidar Aulie oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

AULIE, Reidar (Norge, 1904-1977): Resesällskap utanför lanthandel, signerad och daterad Aulie -48, olja på duk, 76x61 cm

Auktionsnummer:

206902

Datum:

2013-10-02