Tillbaka till katalog

Arne Kavli olja

Arne Kavli olja
Arne Kavli olja
Arne Kavli olja
Arne Kavli olja

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

KAVLI, Arne (Norge 1878-1970): Sommarlandskap med skogstjärn och skymtande mangårdsbyggnader, signerad A. Kavli, olja på duk, 102x71 cm

Auktionsnummer:

247188

Datum:

2014-05-16