Tillbaka till katalog

Ludvig Skramstad olja

Ludvig Skramstad olja
Ludvig Skramstad olja
Ludvig Skramstad olja
Ludvig Skramstad olja
Ludvig Skramstad olja
Ludvig Skramstad olja
Ludvig Skramstad olja
Ludvig Skramstad olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKRAMSTAD, Ludvig (Norge 1855-1912), Landskap, signerad Ludvig Skramstad, olja på duk, 60x100 cm

Skada, lagning

Auktionsnummer:

274293

Datum:

2014-11-04