Tillbaka till katalog

Alexander Schultz akvarell

Alexander Schultz akvarell
Alexander Schultz akvarell
Alexander Schultz akvarell
Alexander Schultz akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHULTZ, Alexander (Norge 1901-1981): Sydländsk by, signerad A Schultz, akvarell, ca 36x44 cm

Löst papper

Auktionsnummer:

283779

Datum:

2014-12-13