Tillbaka till katalog

Ludvig Skramstad oljemålning

Ludvig Skramstad oljemålning
Ludvig Skramstad oljemålning
Ludvig Skramstad oljemålning
Ludvig Skramstad oljemålning
Ludvig Skramstad oljemålning
Ludvig Skramstad oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LUDVIG SKRAMSTAD (1855-1912): Fjordlandskap med jägare och hund signerad, olja på duk, ca 138x123 cm

Ett mindre hål i duken, några mindre färgbortfall och fläckar

Auktionsnummer:

398233

Datum:

2016-08-05