Tillbaka till katalog

Trine Folmoe, Diana, olja

Trine Folmoe, Diana, olja
Trine Folmoe, Diana, olja
Trine Folmoe, Diana, olja
Trine Folmoe, Diana, olja
Trine Folmoe, Diana, olja
Trine Folmoe, Diana, olja
Trine Folmoe, Diana, olja
Trine Folmoe, Diana, olja
Trine Folmoe, Diana, olja
Trine Folmoe, Diana, olja
Trine Folmoe, Diana, olja
Trine Folmoe, Diana, olja

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

TRINE FOLMOE (Norge, född 1964): Diana, signerad T. Folmoe, olja på duk, 140 x 121 cm.

Auktionsnummer:

612945

Datum:

2019-03-10